Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » OKUL EĞİTİME HAZIR…
example1
               
27 Eylül 2016 Salı 05:20:30 

OKUL EĞİTİME HAZIR…


Yukarı Erhacı Ortaokulundan "Hizmetli yoksa hizmet eden öğretmenler var " kampanyası... Iğdır'da merkeze bağlı  Yukarı Erhacı Ortaokulunda hademe olmayınca temizleme işi öğretmenlere kaldı.Pazartesi günü başlayan yeni eğitim öğretim yılı için tüm hazırlıklar tamamlanırken, Yukarı Erhacı köyü Ortaokulu öğretmenleri gönüllü olarak okullarının temziliğini yaptılar.

Ağrı dağının eteğindeki Yukarı Erhacı köyü ortaokulunda  görev yapan 30 öğretmen pazartesi günü ders başı yapılan okulu sil baştan yıkayıp temizlediler. Sıra masaları toplayarak yerlerden başlayan öğretmenler daha sonra da sıra masaları pırıl pırıl yaptılar.

Sınıfları yıkayarak, temizlik yapan öğretmenler sıraları da bakımdan geçirdi. Öğrencilerinin temiz bir okulda eğitim görmeleri için kolları sıvayan öğretmenler Kadınlı Erkekli okullarını tertemiz yaparak eğitim ortamına hazır hale getirdiler."Hizmetli yoksa hizmet eden öğretmenler var " şiarıyla bu örnek davaranışı başlatan bu  öğretmenlerimizin kampanyası umarız tüm Iğdır’a hatta tüm ülkeye yayılır. Ancak öncelikli talep “Her okula hademe” kampanyası olmalıdır...DOĞUŞ IĞDIR GAZETESİ

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 585 defa okundu
DÖNER BIÇAKLI FANATİK EVİMİZE GİRDİ...
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...