Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » KENDİMİ SEKSİ BULMUYORUM...
example1
               
16 Aralık 2017 Cumartesi 19:58:40 

KENDİMİ SEKSİ BULMUYORUM...


Muhteşem güzelliği,ve başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Üniversiteli güzel Kübra Özdemir’de yok yok,Bir süre önce piysaya sürdüğü şiir kitabıyla fırtınalar estiren sarışın bomba, şimdi de oyunculuğa soyunda,şairlik ve modellikteki başarısını oyunculukta da göstereceğini iddia eden Kübra Özdemir,Habercaddesi.com’a cesur açıklamalarda bulundu.Bize biraz kendinizden söz eder misiniz?

Tabii… Ben daha önce bir kitap yazdım.Kitabım kısa süre içinde çok büyük ses getirdi. Modellik yapıyorum ve şu ara oyunculuk eğitimi alıyorum.

Üniversite eğitiminiz devam  ediyor mu?

Moda tasarım okudum bitti.. Şuan 2. Üniversiteyi okuyorum..

Film yapımcılarından hiçteklif aldınız mı?

Evet…Çok fazla teklif aldım, hala alıyorum. Ama bu birazda istek işi aklıma yatmayan her rolü sırf kendimi göstermek için değerlendiremem.

Kendinizi seksi buluyor musunuz?

Kendimi seksi bulmuyorum. Ama diğer insanlar beni seksi buluyor. Ben bunun için çabalamıyorum örneğin vücuduma hiç estetik yaptırmadım, doğallıktan yanayım. Seksi olsun veya olmasın seksapalite insanın kendi doğasında varsa vardır bunun için çabalamak gereksiz.

Aşk hayatınız ne durumda?

Sevgilim yok uzun süreli ilişkileri tercih ettiğim için her ilişkim sonrası da uzun molalar veriyorum, çünkü çabuk aşık olamıyorum.

Yazarlığa devam ediyor musunuz?

Yazarlığa devam ediyorum .Müjdat Gezen’de oyunculuk eğitimi aldım hala alıyorum.Eğitim hayatıma gelirsek zeki ama tembel bir öğrenciyim . Buna rağmen üniversite sınavını iyi bir dereceyle kazandım.

Kitabınız büyük bir çıkış yapmıştı,bize biraz kitabınızdan söz eder misiniz?

Kitabım çok ilgi gördü hatta bir sabah uyandığımda kendimi tüm gazetelerde manşet olarak buldum seksi şair olarak anıldım kapıma gelen kurye dahi tanıyordu kapıyı açmaya korkar oldumBen şuan daha çok okuluma odaklıyım.

Size çok teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını dileriz.

Ben siz teşekkür ederim.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 2438 defa okundu
OKULDA İĞRENÇ OLAY…
FİLM TADINDA KLİP
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

anlamli destek...