Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » TÜRKİYE’NİN GENÇ SESİ…
example1
               
28 Mart 2018 Çarşamba 21:46:32 

TÜRKİYE’NİN GENÇ SESİ…


Vodafone FreeZone tarafından Türkiye’nin yeni genç sesini seçmek üzere başlatılan “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön elemeyi geçen 30 genç ses,Vodafone FreeZone Stüdyo’da düzenlenençeyrek final çekimlerine katıldı.Tarık Sezer, Sinem Yalçınkaya ve Banu Kunt’tan koçluk alan gençler, stüdyoda sahneye çıkarak müzik yeteneklerini sergiledi. Genç yetenekler, Tarık Sezer ve ekibinden tam not aldı.28 Mart 2018–Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı hedefleyen Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek amacıyla başlattığı “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön elemeyi geçen 30 genç ses, çeyrek final mücadelesi için Vodafone FreeZone Stüdyo’daTarık Sezer koçluğunda performanslarını gerçekleştirdi.İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Samsun, Adıyaman, Antalya, Edirne ve Şanlıurfa’dançeyrek final çekimlerine katılan gençler, stüdyoda sahne alarak müzik yeteneklerini sergiledi. Genç yetenekler, Tarık Sezer ve ekibinden tam not aldı.

Çeyrek final mücadelesinde gençlere koçluk verenTarık Sezer, şunları kaydetti:

“Vodafone FreeZone Stüdyo’da birbirinden yetenekli 30 genç sesi dinledik ve izledik.Yıllardır bu tür projelerde yer almış biri olarak, gençlere çok önem veriyorum. Gençlerimizin müziğe olan ilgi ve tutkusunun desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Vodafone’un gençlere yönelik bu yarışması da yetenekli gençlerimizin kendilerini göstermesi bakımından önemli bir fırsat sunuyor.Umarım, bu yarışmadan çok güzel sesler çıkar ve Türkiye yeni, güzel ve genç seslere sahip olur.”

Çeyrek finalde sergilenen tüm performanslar, bugün itibariyle (28 Mart) acunn.com/freezonesonses’te oylamaya açıldı. Site üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 15 genç yarı finalist belirlenecek. Performanslar, Vodafone FreeZone YouTube kanalından da izlenebilecek.

Yarı Final’de5 genç finalist seçilecek

Yarı Final’de genç yarışmacılar, yarışmanın jürileri olan Gökhan Türkmen ve Simge’den koçluk alacak ve FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Gençlerin performans videoları ve jürilerin yarışmacılarla ilgili yorum videoları acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses websitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 5 genç finalist belirlenecek.

Birinciye single çıkarma şansı verilecek

Yarışmanın son adımı iseBüyük Final olacak.Yarışmanın jürileri Gökhan Türkmen ve Simge’ninkatılımıyla gerçekleştirilecek canlı yayında genç finalistler FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması ile bir kişi birinci olarak hem Türkiye’nin genç sesi olacak, hem de single çıkarma şansı yakalayacak.

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” hakkında ayrıntılı bilgi için www.acunn.com/freezonesonses adresi ziyaret edilebilir.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 369 defa okundu
BEŞ EL ATEŞ ETTİ...
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...