Mekan Haberleri

  Ana Sayfa » Mekan » SOSYETE ANKARA’DA BULUŞTU...
example1
               
11 Nisan 2018 Çarşamba 23:41:08 

SOSYETE ANKARA’DA BULUŞTU...


Ankara’nın önde gelen iş adamlarından Salih Bezci ve oğlu Efe Bezci’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir gecede Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının önemli isimleri bir araya geldi.Bodrum’da Küçükbük Koyu’dna yapılacak olan ve Bodrum'un en büyük ve sofistike gayrimenkul yatırımı The BO Viera adlı projenin lansmanı olan gece, başkentin önemli AVM’lerinden biri olan Panora AVM içinde düzenlendi.Dünyanın en pahalı ve prestijli otomobillerinden biri olan Rolls Royce’un da en yeni modellerini sunduğu geceye iş dünyası ve cemiyet hayatından yaklaşık 700misafir katılarak büyük ilgi gösterdi.

Ukrayna’dan özel grup geldi

“Bodrum Gecesi”ne dönüşen davette dört kadın sanatçıdan oluşan ve geçtiğimz yıl Ukrayna’nın “O Ses Ukrayna” yarışmasının da finalisti olan Ukrayna’nın en ünlü gruplarından Ultramarine Girls Band  performansları ile geceye renk kattı. Ukraynalı müzik grubunun elemanları sahnede şarkı söylerken cep telefonlarıyla da selfie yaptılar. Erdem Kınay&Twins  ise sahne performansıyla kendisini dinleyen konuklara keyifli anlar yaşattı. 

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci

Ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine Rolls Royce Motor Cars Marka Direktörü Hilal Aysal’ın yanı sıraiş, sanat ve cemiyet dünyasından Emine Ersan, Sarp-Eda Evliyagil, Adnan Beker, Aysel Akçay, Begüm Akış, Berkan Baykam, Selçuk Mungan, Canan Gökler, Damla-Etkin Perçiner, Dide-Barış Özçelik, Elif-Cem Duman, Ender-Bahadır Gültekin, Fatma Kiriş, Serkan Kosif, Gonca Güzeloğlu, Handan-Murat Akyol, Hande-Murat Erkütük, Hülya Topçuoğlu Kural-Faik Kural, İlknur Demir, Neslihan Aktepe, Nilüfer Şensöz, Ömer İçkale, Sinem Aydın, Tolga Çelik gibi isimler katıldılar.

Nevin ERCİYAS/ANKARA

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1501 defa okundu
BESTE’NİN KELEBEK’İ...
İDDİALI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Mekan HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

On yas kucuk sevgili...