Sinema Haberleri

  Ana Sayfa » Sinema » GALADA ÜNLÜLER GEÇİDİ...
example1
               
30 Mayıs 2018 Çarşamba 17:18:59 

GALADA ÜNLÜLER GEÇİDİ...


1 Haziran’da vizyona girmeye hazırlanan ve başrolünü Şafak Pekdemir ile Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı “Deniz ve Güneş” filminin galası oyuncularının katılımıyla Cinemaximum Kanyon sinemalarında gerçekleşti.Galaya Türkiye İşitme Engeliler Derneği, İşitme Engelliler ve Aile Derneği’nin yanı sıra yapımcı-yönetmen Sinan Çetin, şarkıcı Mustafa Topaloğlu, oyuncu Ceren Benderlioğlu ve oyuncu Fırat Doğruloğlu da katıldı. İşitme engeline karşı farkındalık yaratacak olan filmin galasında işitme engellilere özel alt yazı ile film gösterimi yapıldı.

Film, Deniz (Burak Serdar Şanal)’ in, nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor. Filmin ana karakteri Deniz, işitme engelli sandığı Güneş’i daha yakından tanıyabilmek içinişaret dilini öğrenir ve aralarında bir aşk başlar. Bu aşk hikayesini izleyecekler hikayenin tutkusuna ve aşkın sessiz haline tanık olacaklar.

Yönetmenliği Barış Denge’nin, yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak , Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Yaşar Tolga Bozkurt’a ait.

Almina Besra BABAR

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 404 defa okundu
İKİ BÜKLÜM YAŞAMAYA ÇALIŞIYOR...
YENİ TARZI İLE YİNE ÇOK İDDİALI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Sinema HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Derin su’dan super ...