Röportaj Haberleri

  Ana Sayfa » Röportaj » ALDIĞIM PARA,YEDİĞİM KÜFÜRLERE YETMEDİ...
example1
               
24 Haziran 2018 Pazar 16:15:01 

ALDIĞIM PARA,YEDİĞİM KÜFÜRLERE YETMEDİ...


Esat Şekeroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı ‘Acemi Hırsızlar’ setinde karşılaştığımız Yeşilçam’ın ’Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı aktörü 73 yaşındaki Coşkun Göğen, Genel Yayın Müdürümüz usta gazetec, Habib Babar’a samimi açıklamalarda bulundu….Yeşilçam'ın en çok sevilen kötü karakteri 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen, Samatya’da berber çırağıyken bir anda kendisini kameralar karşısında buluyor.1965 yılında sinemaya merhaba diyen Göğen bugüne kadar 500 filmde rol aldı. Uzay,Dünya,Güneş isimli 3 kızı olan sanatçının 2 torunu var.Uzun yıllardır Antalya’da yaşayan Coşkun Göğen,Şimdilerde sinema mı bizi terk etti, biz mi  ‘sinemayı bilmiyorum. Aldığım para yediğim küfre yetmedi" diyor.

Aldığı emekli maaşıyla yaşamını idame ettiğini belirten Göğen, ‘1200 TL emekli maaşım var. Yazları plajda, kışları da restoranlarda çalışıyorum. 'Bu kadar yıl çalışıp bir şeyler biriktirmedin mi?' diyeceksiniz. Hayatta yaptığım tek şey. 3 kızım var ve hepsini üniversiteye kadar okuttum. Kendimi 'iskele babası' olarak hissetmiyorum. Ben ilkokul mezunuyum" dedi.

Kimseye minnet etmeden huzurlu bir şekilde yaşadığını söyleyen Coşkun Göğen, "Hiçbir zaman çok zengin olacağımı düşünmedim. Yaşarken yiyip, yemek için çalışıyorum. Hayatımda her şeyin en güzelini yaptım. 'Keşke' dediğim hiçbir şey yok. 1975-80'li yıllarda günde 3 filmde oynamışlığım oldu. Şimdilerde sinema mı bizi terk etti, biz mi sinemayı, bilmiyorum. Kırgın olduğum hiçbir sanatçı yok. Bana 'Tecavüzcü' lakabını takanlara bile kırgın değilim. Senelerce ekmeğini yedik. Arada beni görenler 'Tecavüzcü Bey' diyor. Ama Allah hepimizi korusun deriz" diye konuştu.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1160 defa okundu
NİLAY’IN DENİZ KEYFİ...
DİJİTAL PLATFORMLARDA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Röportaj HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ayca,kollari sivadi...