Kadın Haberleri

  Ana Sayfa » Kadın » KADINLARA ÖNERİLER...
example1
               
09 Ocak 2019 Çarşamba 20:45:19 

KADINLARA ÖNERİLER...


Birçok ünlünün uğrak yeri olan Chakra Kuaför Güzellik Salonu,başarıdan başarıya koşuyor. Saç tasarımı uzmanı Uğur Yıldız,2019 trendleri ile ilgili bilgi verdi.Kış aylarında cilt bakımının özenli bir şekilde yapılması gerektiğini belirten Yıldız, ‘ Cildin durumuna göre haftalık 15 günlük veya aylık olmak şartıyla düzenli bir şekilde medikal cilt bakımı yapılmalıdır. Kış aylarında yaşanan soğuk hava dalgası ile ciltte kuruma meydana geldiği için yoğun nem içerikli serum ve maskeler kullanılmalıdır’dedi.

KADINLARA ÖNERİM

Kadınlara çeşitli önerilerde bulunan Uğur Yıldız, ‘2019 için kadınlara önerim; geçmişten gelen güzellik ilkesini takip ederek soğuk moda tonları doğal sistem renkleri ile yeni yıla bomba gibi giriş yapabilirler’diye konuştu.

CİLT BAKIMI SADECE KADINLARA ÖZEL UYGULAMA DEĞİL

Cilt bakımının sadece kadınlara özgü bir uygulama olmadığını dile getiren  saç tasarımı uzmanı Uğur Yıldız; ‘Kullandığımız ürün gamı ve kabin boyları olmak üzere formülasyon değerleri üzerinden değişiklik yaparak kadınlara olduğu gibi günümüzde erkeklere de merkezlerimizde bakım yapabiliyoruz’

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 23087 defa okundu
BİR İLKİ YAŞADI...
ANLAŞMA SAĞLANDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Kadın HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Dort sarkilik mini a...