Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » ALTI GÜN BOYUNCA…
example1
               
25 Mart 2019 Pazartesi 23:28:28 

ALTI GÜN BOYUNCA…


Altı gün boyunca İtalya’nın Milano kentinde esir olarak tutulan Chloe’ye ketamin enjekte edilmiş ve ünlü model bir çuval içerisinde hapsedilmişti. Ülkemizde Biri Bizi Gözetliyor adı ile yayınlanan programın İngiltere versiyonuna katılan 21 yaşındaki Chloe Ayling, İtalya’ya seyahat vaadi ile kandırıldığı Lukasz Herba tarafından kaçırılmıştı. Bir çocuk annesi Chloe Ayling bir süre esir olarak tutulmuş ve tehdit edilmişti.

Olayın ardından yakalanan Lukasz, geçtiğimiz yıl adam kaçırma suçundan 16 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Suçlamaları reddeden Lukasz’in kardeşi Michal, İngiltere’den suçluların ülkeye iadesi kapsamında sınır dışı edildikten sonra ülkesinde hakkında dava açıldı.

Michal’in avukatı Simone Zancani, Chloe’nin önümüzdeki mayıs ayında görülecek olan davaya video konferans yöntemi ile dahil olacağını duyurdu. Zancani, Lukasz’ın duruşmasına katılmayan Chloe’nin bu sayede ifadelerinin dinleneceği ve böylece çapraz sorgu imkanı doğacağını belirtti. 21 yaşındaki Chloe, yaşanan kaçırılma vakasının bir reklam kampanyası olduğunu defalarca inkar etmişti.internethabersitesi.com

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 518 defa okundu
ALATAŞ’A POZ VERECEK…
BÜYÜK SES GETİRDİ
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yatirim karari...