Sinema Haberleri

  Ana Sayfa » Sinema » YEDİRMEZLER AGA
example1
               
10 Eylül 2019 Salı 22:42:24 

YEDİRMEZLER AGA


Yapımcılığını Cinemedya ve Murat Şahin’in üstlendiği “Kral Midas’ın Hazinesi Yedirmezler Aga” sinema filminin yönetmenliğini Mesut Çetin’in yaptığı, Başrolünde İsmail Baki Tuncer yer aldığı , güçlü bir oyuncu kadrosunda Orhan Aydın, Ufuk Kaplan , Serkan Şengül, Yaşar Alptekin ,Tevfik İnceoğlu Aleyna Dalveren, Hayta İsmail , Seda Keskol ve Mehmet Ali Tuncer olmak üzere birçok usta ismin dahil olduğu film, Eskişehir’de ve Frig Vadisi’nde zorlu koşullar altında çekildi.Bir define macerasının anlatıldığı “Kral Midas’ın Hazinesi-Yedirmezler Aga”, komik öyküsünün yanı sıra iddialı aksiyon sahneleriyle de dikkat çekiyor. “Kral Midas’ın Hazinesi Yedirmezler Aga” 13 Eylül’de vizyona giriyor.

FİLMİN ÖYKÜSÜ

“Kral Midas’ın Hazinesi Yedirmezler Aga”

Her şey Eskişehir’de bir köyde üç kafadarın gece domuz avına çıkmasıyla başlar. Kahveci İbrahim (İsmail Baki Tuncer), Yunus (Cengiz Çimen) ve Rambo Ali (Yaşar Alptekin), domuzun peşinden düştükleri çukurda tesadüfen buldukları madalyonun hayatlarını değiştireceklerinden habersizdir. Madalyonun içinden çıkan ve Kral Midas’ın Hazinesine ait olduğu sanılan define haritasının peşine düşen üç kafadara Alamancı Cingöz (Murat Şahin), Rehber Ömer (Tevfik İnceoğlu) ve Seyyar Hoca (Murat Ercanlı) da dahil olmuştur.

6 ortak (!) hazineyi keşfetmek üzere çıktıkları bu yolculukta binbir maceraya atılırken peşlerine düşen düzenbaz işadamı David (Mehmet Ali Tuncer) ve adamları, olayların daha da ilginçleşmesine neden olur. David’in kirli işlerini halleden Şahin (Orhan Aydın), İhsan (Serkan Şengül), Hami (Bülent Doğan) ve Şehmus’u (Nuri Yalçın) devreye sokması işleri tam anlamıyla arap saçına döndürür.

 https://drive.google.com/file/d/1cKl0WjVV22-XjiJe4zwSqaaYvth4csgz/view

https://www.youtube.com/watch?v=PXPUJcVFIOo&t=65s 

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgxwDrHlsTSCMKDPzWgNSDztXlMQW?projector=1

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 348 defa okundu
FİLM İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİ
YÜZDE 25 İNDİRİM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Sinema HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yogun denetim...