Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » TÜM SERVETİMİ KAYBETTİM
example1
               
08 Kasım 2019 Cuma 21:27:21 

TÜM SERVETİMİ KAYBETTİM


Azerbaaycan’da haksız yere tüm servetinin elinden alındığını söyleyen Tıp bilimleri doktoru Gafar Iskandarov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi.Azeri uyruklu doktor Gafar Iskandarov, son üç yıldır büyük sıkıntılar çektiğini, otelllerde ve yaşamaya zorlandığını söyledi. 16 Mayıs 2017 tarihinde kendisine ait olan ve Bakü’de  bulunan tek dubleks evinin kendisinden habersiz mahkeme kararı olmaksızın yıktırıldığını belirten Iskandarov, “ Tüm emlakım gasp edilmiştir. Hatta sahte belgelerle adıma sözleşme akdedilmiş, güvenlik güçleri  bunu göz ardı ettiler. Yabancı memleketlerde kazandığım tüm servetim organize ekip olan “Regal ” MTK inşaat şirketi, Azerbaycan Cumhuriyeti güvenlik güçleri ve yetkili kişilerin hamiliği ile elimden alınmış ve gasp edilmiştir.

DEVLET BAŞKANINA  ŞİKAYETİME ENGEL OLUYORLAR

Bu durumu size bildirmeğe beni zorlayan 3 yıl süresinde Azerbaycan Cumhuriyeti güvenlik güçleri, mahkeme sisteminin büroksasisi, sonuncunun Azerbaycan Cumhuriyeti mevzuatına tam aykırı olan kasıtlı ve yanlış kararları, yerel valilikler,kaymakamlıkların zorbalıkları benim anayasal haklarımın ihlal edilmesi ve bunun yanısıra başvurularımın Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve birinci başka yardımcısına iletilmemesi olmuştur. Fazla sayıda medya kurumları ( 30` dan fazla başvuru ) aracılğı ile hususun devlet başkanlığına iletilmesine çalışmama rağmen maalesef bunu başaramadım. Bu nedenle ilgili kurumlar ve onun yetkili şahısları bu olayın devlet başkanına iletilmesine engel oluyorlar’dedi.

Büyük zorluklar içerisinde olduğunu söyleyen Dr. Gafar Iskandarov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazdı ve mektubunda,’ Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,ben Azerbaycan’da yaşayan bir doktorum.Başıma gelen bu ilginç olayla ilgili - tek evimin ve tüm emlakımın gasp edilmesi ve dağıtılması olgusunun Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve birinci başka yardımcısına iletilmesinde bana yardımcı olmanızı sizden rica ediyorum’

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 427 defa okundu
OTURUMDA KONUŞTU
YÜZDE 25 İNDİRİM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yogun denetim...