Sinema Haberleri

  Ana Sayfa » Sinema » BU FİLM ÇOK KONUŞULACAK
example1
               
11 Aralık 2019 Çarşamba 19:14:19 

BU FİLM ÇOK KONUŞULACAK


Teşkîlât-ı Mahsûsa’nın konu edildiği ’Mahsusa’ filminde, Fransız kız ile Osmanlı ajanının aşkı beyaz perdede hayat buluyor.Yapımcılığını UNC Film'in, senaryosunu ve yönetmenliğini Mehmet Çetin’in yaptığı 'Mahsusa' filmi gerçek tarihten esinlenilerek senaryoya uyarlandı.'Mahsusa' filminin başrolünde Osmanlı gizli servisi Mahsusa’nın ajanı Ali Reşat karakterini ünlü oyuncu Gökhan Keser oynayacak. Keser’in partneri Fransız Clarette’yi ise güzel oyuncu Gizem Karaca  hayat verecek. Diğer oyuncular Usta oyuncu Yıldız Kültür, Mazlum Kiper, Ayçin İnci, Ayça İnci, Gürol Tonbul, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Yaşar Karakulak, Burak Demir, Cengiz Okuyucu,Levent Sülün, Oğuz Yağcı paylaşıyor.

Geçtiğimiz akşam 'Mahsusa' filmi  oyuncuları Profosyonel Eğitmenler Can Yılmaz, Sertaç Uludağ ve Sibel Ulugüren eşliğinde çekimlerde  kullanacakları silahları önce yakından tanıdılar daha sonra tek tek atış yaptılar.Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen oyuncular silahlanmaya hayır kadın cinayetlerine hayır mesajını vermeyide ihmal etmediler."Mahsusa" filmi Türkiye, Almanya, Bulgaristan ve Amerika’da Çekiliyor.Filmde İleri düzey görsel efektler kullanılıyor.

 Filmin Konusu:

Ali Reşat Fransızların elinde olan mühürlü kriptoyu gizlice almak üzere Şam’a gönderilir. Bu sırada, Fransız elçinin kızı Clarette ile tanışır. Önceleri görev amacıyla kurduğu yakınlaşma zamanla güçlü bir aşka dönüşür. Bu aşkın gölgesinde kalan kriptonun gizemi, günümüze kadar gelir. Günümüzde yaşayan ve genç bir yazar olan Oya, geçmişteki bu aşkı konu eden bir roman yazdığı sıralarda, bu mührün gizli kalmış karanlık yüzünü gün yüzüne çıkarır. Bu durum, onun tehlikeli bir serüvenin içine girmesine neden olur.

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 30586 defa okundu
"2020 GECCE GUİDE" VE “GECCE MEKAN ÖDÜLLERİ”
ATEŞLİ POZLAR
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Sinema HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yuzleri guldurecek...