Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » DİJİTAL PLATFORMLARDA
example1
               
20 Şubat 2020 Perşembe 10:55:18 

DİJİTAL PLATFORMLARDA


Şiir ve Rap kavramını çok farklı bir harman, müzikal bir çeşitlilikle bize sunan Ozbi’den “Rakılı Live 3. Seri” yayında.İlk ikisi 2016 ve 2017 yıllarında yayınlanan, dijital platformlarda büyük ilgi gören Rakılı Live serisinin 6 şarkıdan oluşan Garaj Müzik etiketli yenisi “Rakılı Live 3.Seri” tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Sözlerini yine Ozbi’nin yazdığı, müziklerini ise Gülce Duru ve Enver Muhamedi ile tamamladığı; Barış Mert Peker, Ekin Cengizkan ve Dilan Balkay’ın düzenlemelere destek verdiği, mix’lerini özel olarak Ozbi’nin yaptığı ve mastering’i Çağan Tunalı’nın tamamladığı bir seri ile baş başayız.

 Ozbi’yi bazı şarkılarda iki mikrofonla izliyoruz ve anlaşılan o ki live performanslarında sahnede yaptığı dijital tavırları 3.Seri’nin kaydında da yapmış.

 Lirik olarak çok güçlü cümlelerin yer aldığı bu seride, bir rapçi olmanın dışında 3.yeni anlayışına sahip bir şairin de izlerini taşıyan Ozbi, şiir ve rap kavramını çok farklı bir harman ile müzikal bir çeşitlilikle bize sunuyor.

Video çekimini Tugay Yıldırım ve ekibi tarafından gerçekleştirilirken Ogün Akgül’ün fotoğraf çekimi yaparak destek verdiği, Berkcan Okar’ın kapak tasarımını yaptığı, Mert Çiftçi ve Barış Mert Peker’in çaldığı “Rakılı Live 3.Seri” sizlerle.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 266 defa okundu
POPÇU SHERİ DENİZ
KOLLARI SIVADI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Marmaris’e gitti...