Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » İL DEFA ZORLU’DA SÖYLEYECEK
example1
               
21 Şubat 2020 Cuma 12:22:30 

İL DEFA ZORLU’DA SÖYLEYECEK


’İyi Ki’ Candan Erçetin @26 Şubat Zorlu Psm | 25. sanat yılını 2020’de tamamlayan Candan Erçetin yeni şarkısı ’İyi ki’ ilk defa Zorlu’da söyleyecek.Candan Erçetin, güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen şarkıları ile Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında; Zorlu PSM-BKM iş birliğiyle 26 Şubat’ta Turkcell Sahnesi’nde!

 Müzik dinleyicisinin her çalışmasını büyük bir heyecanla beklediği Candan Erçetin, 18 ay aradan sonra Pasaj Müzik etiketli “İyi ki” isimli duygusal, güçlü ve  yepyeni şarkısını 31 Ocak Cuma günü dijital müzik platformları aracılığı ile  yayımladı. Sözleri Candan Erçetin ve Aylin Atalay’a, bestesi Nuri Irmak’a ait olan şarkının düzenlemesi Alper Erinç tarafından yapıldı.

Sahnede 25. yılını tamamladığı 2020 yılının ilk ayında  dinleyicisini “İyi ki” ile selamlarken hayranlarına  bu yıl daha birçok yeni şarkı ve projede buluşacaklarının müjdesini  veriyor.26 Şubat Zorlu PSM sahnesinde sevenleri ile buluşacak olan Candan Erçetin “İyi ki” nin ilk canlı yorumunu da bu konserde gerçekleştirecek.

Almina Besra BABAR

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 398 defa okundu
BAYRAM ’AKŞAM OLUNCA’
1000 KÖY ÇOCUĞUNA YARDIM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

hande unsal’dan ev y...