Dünya Haberleri Haberleri

  Ana Sayfa » Dünya Haberleri » ÜÇ AYLIK KİRAYI KARŞILAR
example1
               
27 Mart 2020 Cuma 18:59:51 

ÜÇ AYLIK KİRAYI KARŞILAR


Ünlü şarkıcı Taylor Swift, corona virüsün yarattığı ekonomik güçlüklerden etkilenen hayranlarına üçer bin dolar para dağıttı. 30 yaşındaki yıldızın bu davranışı alkış aldı.Hayranı, sosyal medya üzerinden Swift'in gönderdiği paranın üç aylık kirasını karşılayacağını belirterek teşekkür etti.

'İŞ YOK, PARA YOK' MESAJINI GÖRÜNCE...

Taylor Swift'i bu konuda harekete geçiren olay, bir hayranının sosyal medya sayfasında yer verdiği "İş yok, para yok" diyerek faturalarını ödeyemediğinden dert yandığı bir paylaşımı oldu.

ZORLUKLARINI HAFİFLETMEK İSTİYORUM

Swift'in, sosyal medyada "Yeni işim virüs nedeniyle 6 aylığına iptal oldu" yazan bir başka hayranına da 3 bin dolar yardımda bulunduğu ortaya çıktı. Swift, hayranına özel mesajla "Sevgili India, işlerin kötü gitmesinden dolayı üzgünüm. Yaşadığın zorluğu hafifletmeye yardım etmesi için sana 3 bin dolar hediye etmek istiyorum. Lütfen hesap bilgilerini gönder" yazdığı belirtildi.

DİLİM TUTULDU'

Swift bunun üzerine Samantha adlı kullanıcıya "Sana 3 bin dolar hediye etmemin en iyi yolu ne?" diye sordu. Samantha Jacobson adlı hayranı Swift'in para yardımından sonra "Şoka girdim. Dilim tutuldu. Uzun zamandır saygı duyduğum ve sevdiğim birinin böylesine cömert bir harekette bulunmasına inanamadım" sözleriyle duygularını belirtti. Bursa Hakimiyet Gazetesi

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1877 defa okundu
DURMAK YOK
SABIRSIZLANIYORUM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Dünya Haberleri HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Sosyal medyadan deta...