Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » DOBRA DOBRA KONUŞTU
example1
               
08 Nisan 2020 Çarşamba 18:44:53 

DOBRA DOBRA KONUŞTU


Başarılı şarkıcı İrem Derici, POP Bizde Youtube kanalında ’’Sansürsüz’’ programına konuk oldu.Geçtiğimiz günlerde Dr. Mehmet Öz’ün karantinada kalan insanlara bol bol çocuk ve seks yapın tavsiyeleri var. Peki yalnızlar ne yapsın?’’ sorusuna şöyle bir yanıt verdi : ’’Mastürbasyon mu yapın diyeyim? Şu dönemde herhalde kimsenin aklına seks gelmiyordur, geldiği gibi de gidiyordur. Ben yalnızım mesela, Allah’tan köpeğim var ama o da nereye kadar? Öpüyorsun, ağzın kıl doluyor. Şu an tek düşündüğüm şey, anneme nasıl sarılacağım, sahneye ne zaman çıkacağım gibi şeyler.''POPO GÖRMEKTEN SIKILDIK

 İrem Derici, Youtube'da yayınlanan ''Sansürsüz'' programında ''Estetiğin bir sınırı olmalı mı? Yaptırdığı estetikleri saklayan insanlar var, ne düşünüyorsun?'' sorusuna ''Türkiye'de çıkıp da oram buram yapma diyip dürüstçe söyleyen insanlardan biriyim. Estetiğin bence bir limiti yok, ihtiyacın varsa yaptır ama artık popo görmek istemiyorum. Giriyorum bazılarının fotoğraflarına popo ağzımızda, sahnede popo ağzımızda, popo kusacağız artık. Erkekler seviyor olabilir ama ben görmek istemiyorum.

HAYATIMA GİREN ERKEKLERİN ORTAK ÖZELLİĞİ ZEKİ OLMALAR

Iİrem Derici, ''Sansürsüz'' programında ''İrem Derici'nin aşkta filtresi var mı, nasıl erkeklerden hoşlanıyor?'' sorusuna ''Hayatıma giren erkeklerin ortak özelliği zeki olmalarıdır. Benim için ne iş yaptığı önemli değil; her ne iş yapıyorsa yapsın başarılı olsun. Limon satsın ama her günün en çok limon satanı olsun. Ben aşık olmayı seviyorum ya! Aşık olmayı özlediğimi fark ettim şu an.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 320 defa okundu
DOKTORLUĞA DÖNDÜ
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...