Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ
example1
               
02 Temmuz 2020 Perşembe 20:45:15 

ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ


Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak…İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları “Altın Zirve Ödülleri Gecesi’nde” taçlandırılacak. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

Ayrıca, “Çocuk için değer“ sloganıyla düzenlenen bu gece, yeryüzünde yaşayan bütün çocuklara farkındalık yaratmak amacıyla da ayrı bir öneme sahip.

İşinde iddialı, en iyi olan ve en seçkin mekân, marka olduğunu ispatlayan firmalar, bu gecede Alia Media’nın ev sahipliğinde ve birçok ünlünün katılacağı “Altın Zi̇rve Ödülleri” töreninde ödüllerini alacak. Gecede birçok ünlü sanatçının da sahne alacağı konuşuluyor.

Sanat, Siyaset, Cemiyet ve İş Dünyasından birçok ünlünün yer alacağı gece oldukça ses getireceğe benziyor. “Altın Zirve Ödül Töreni’nin” yılın en görkemli, en prestijli töreni olacağı şimdiden kulislerde konuşulmaya başlandı bile.

Bilindiği üzere Alia Media geçtiğimiz yıl “Altın kanat ödülleri” ödül törenini gerçekleştirmişti. Yine o gecede birbirinden ünlü sanatçılar ve markalar ödül almıştı. O muhteşem gecenin sunucusu Gökay Kalaycıoğlu şovlarıyla geceye renk katmıştı.

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1174 defa okundu
GÜÇLÜ BİR KRİPTO BORSASI GİRİYOR
BABAR MEDYA’YA ÖDÜL
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Costurdu...