Moda Haberleri

  Ana Sayfa » Moda » YILDIRIM, PROJELERİNİ ANLATTI
example1
               
26 Temmuz 2020 Pazar 12:59:48 

YILDIRIM, PROJELERİNİ ANLATTI


Koronavirüs salgını sonrası ‘Yeni Normal’ ile birlikte alınan önlemler kapsamında, ünlü modacı Tolga Çam’ın, 2020 yaz koleksiyonu, önceki akşam Beşiktaş Vodafone Arena’da, RNK Prodüksiyon Sahibi Mehmet Yıldırım organizasyonu ile gerçekleşti. Koreografisini ise Barış Küçükçiftçi üstlendi. Boğaz manzarası eşliğinde, yılın ilk sosyal mesafeli defilesinde Tülin Şahin, Günay Musayeva, Simge Tertemiz, Tuğba Melis Türk ve Seda Canpolat gibi ünlü mankenler podyuma çıktı. 30 parça yaz kreasyonunun tanıtıldığı gecede, tasarımlar beğeni aldı. Defileyi izleyenler arasında Linet, Aslı Hünel ve Umut Oğuz yer aldı.Defile öncesi kameraların karşısına geçen mankenler ve organizasyon ekibi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Pandemi sonrası ilk defile etkinliğini gerçekleştiren RNK prodüksiyon sahibi Mehmet Yıldırım, Tolga Çam’ın 2020 yaz koleksiyonuna nasıl hazırlandıklarını, alınan önlemleri ve projelerini anlattı. Sosyal mesafeyi dikkate aldıklarını belirten Mehmet Yıldırım, “Girişlerde ateş ölçme yapıyoruz. Oturma düzenini belirtilen sosyal mesafeye göre ayarladık. Belli noktalarda dezenfektanlar koyduk. Normalde pandemiden önce gerçekleştirmeyi düşünüyorduk, önümüzdeki günlerde bir çok projelerimiz var, aynı önlemleri almaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
HOCAYA İTHAFEN
Modacı Tolga Çam, nisan ayında hayatını kaybeden ‘Hocam’ dediği Nur Yerlitaş’ı da andı. Geceyi Yerlitaş’a ithafen gerçekleştirdiğini söyleyen Çam, “Bu defilemi kaybettiğimiz moda duayenimiz Nur Yerlitaş’a ithafen yapmak istedim. Kendisi benim hocam olur dedi. Çam, defilenin sonunda Tülin Şahin’le izleyenleri selamladı. Bu esnada Yerlitaş’ın barkovizyona yansıyan görüntüsü konuklara duygusal anlar yaşattı.
TÜLİN ŞAHİN 8 AY SONRA PODYUMA ÇIKTI
Defilenin baş mankenlerinden Tülin Şahin, doğum sonrası ilk kez podyumda yürüdü. Kızı Siena Leyla’yı Kasım ayında dünyaya getiren Tülin Şahin, 8 ay sonra çıktığı podyumda izleyenleri kendine hayran bıraktı. Şahin, Siena doğduktan sonra da ilk defileme çıkıyorum” diye konuştu.
ASLI HÜNEL EMEĞİ GEÇEN HERKESİ KUTLUYORUM
Şarkıcı Aslı Hünel, defileyi eşi Savaş Yurtsever ile birlikte izledi. Hünel, “Pandemiden sonra ilk defile ve muhteşem hazırlanılmış, RNK Organizasyon sahibi Mehmet Yıldırım’ı ve ekibini tebrik ediyorum, sosyal mesafe kurallarına tam uyulmuş, Tolga’da benim çok değerli kardeşim. Her zaman desteklerim, harika bir kreasyon olmuş, emeği geçen herkesi kutluyorum.” diye konuştu..
LİNET SAĞLIK ÖNLEMLERİ KONUSUNDA TÜRKİYE’YE ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Türkiye’nin bu konuda iyi bir yol katettiğini ifade eden Linet, “Görüyorum ki Türkiye’de gerçekten çok güzel ilerliyoruz. Çok iyi korunuyoruz. Pandemi nedeniyle evde kaldığı süre içerisinde formunu korumaya çalıştığını söyleyen Linet, “Evde sporuma devam ettim.” dedi. Linet, son olarak ekonomik olarak zorlandığını açıklayan sanatçılarla ilgili “Ben zorlanmadım. Hatta yakın dostlarıma yardımcı olmaya çalıştım. Üzücü bir açıklama olarak görüyorum. Böyle bir şeye inanmıyorum. Çünkü pandemi de kimse alışveriş yapmadı, ne de bir şey aldı. Var olan borçlar biraz sıkıştırmış olabilir ama boğazdan kimse aç kalmaz. Fakirde olsanız. Allah çok daha zor durumda olanlara yardımcısı olsun” açıklamasında bulundu.
 
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 3103 defa okundu
ŞAMPİYONA YAKIŞIR DAVRANIŞ
ATEŞLİ POZLAR
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Moda HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yuzleri guldurecek...