Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » HAFTANIN KOÇU SEÇİLDİ
example1
               
16 Ağustos 2020 Pazar 23:29:24 

HAFTANIN KOÇU SEÇİLDİ


Uluslararası Koçlar Federasyonu (ICF) tarafından dünyada ilk defa Türkiye’den bir profesyonel koç ‘haftanın koçu’ olarak seçildi. Mentor Koç Fatih Elibol, haftanın koçu seçilirken “Türk olmanın ve aynı zamanda Türkiye’den seçilen ilk koç olmanın haklı gururunu yaşıyorum.” dedi.Uluslararası Koçlar Federasyonu (ICF) tarafından 1995 yılından bu yana dünya genelinde ayda iki defa haftanın koçu seçiliyor. Günümüzde 40.000 global üyesi bulunan ICF, bu sene ilk defa Türkiye’den bir ismi haftanın koçu olarak seçti.

İngiltere ve Avrupa Birliği Parlementosundaki vekillere ve dünyada önemli şirketlerin CEO ve üst düzey yöneticilerine mentorluk ve lider koçluğunu sürdüren PCC Fatih Elibol, “haftanın koçu” seçilirken “ilk Türk olmanın ve aynı zamanda Türkiye’den seçilen ilk koç olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Mentor koç ve eğitmen olarak uzun yıllardır yaşattığımız farkındalıkların ve eğitimlerin mukafatına ulaştık. Kurulduğu güTürkiye'nin Gururu PCC Fatih Elibol nden günümüze koçluk mesleğinin global standartlarıyla etik ilkelerini oluşturan ve geliştiren ICF’in bir parçası olmak tarif edilemez.” dedi.

“Türkiye’de sadece Sinan Ergin ile birlikte sınıf eğitimler veriyoruz”

İlki geçtiğimiz aylarda gerçekleşen online interaktif temel koçluk eğitimlerini Türkiyenin önde gelen duayenlerinden Sinan Ergin ile birlikte verdiklerini belirten Elibol, “Türkiyede ilk defa sınıf eğitimlerini de ekim ayında açacağız Yurtdışı çalışmalarımın yanında Türkiye’de de sadece Sinan Ergin ile birlikte sınıf ve online interaktif eğitimleri açıyoruz. Ünvan sürecini tamamlayan katılımcılarımıza Live -Ca bünyesinde iş imkanı sağlayarak ülkemize yetkin profesyonel koçlar kazandırıyoruz.” dedi.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1878 defa okundu
ÖYKÜ DİJİTAL DÜNYANIN ZİRVEDE
TÜRKAN TEK VE TEK BAŞINA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Azerbaycanli 70 ogre...