Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » SEZEN AKSU’YA ANLAMLI GÖNDERME
example1
               
11 Eylül 2020 Cuma 20:36:11 

SEZEN AKSU’YA ANLAMLI GÖNDERME


Kendi söz ve bestelerini yazıp yorumlayan başarılı sanatçı Aydilge, yeni şarkısı “Bir Kedim Var”ı dinleyicisiyle buluşturdu. Yeni şarkısında gerçek ve saf sevgiden bahseden Aydilge, söz ve bestesi kendisine ait olan şarkısında hayranlık duyduğu Sezen Aksu'ya da gönderme yapıyor. Yıllar önce Sezen Aksu'nun ''Bir kedim bile yok, anlıyor musun?'' diyerek seslendirdiği Gülümse şarkısına geceler boyu eşlik ettiğini anlatan Aydilge, bu sefer kendi bestelediği şarkısına ''Bir Kedim Var'' adını vererek kendi geçmişini de yad ediyor. Klibini Eşine Çektirdi!

 Her fırsatta eşine duyduğu aşkı ve hayranlığını dile getiren Aydilge’nin “Bir Kedim Var” isimli yeni teklisinin video klibinin yönetmenliğini de müzisyen eşi Utku Barış Andaç üstlendi. Yaz ayının son günlerinde Şile Saklıgöl’de çekilen video klip, muhteşem doğa görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Söz ve bestesi Aydilge'ye, düzenlemesi Ozan Sarıboğa'ya ait olan Bir Kedim Var, Avrupa Müzik etiketiyle, 11 Eylül itibariyle tüm dijital platform, radyo ve tv'lerde yayında.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1095 defa okundu
ANNEM NE DERSE O
SON ÇARE SIRAYA KOYMA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Aman dikkat...