Sağlık Haberleri

  Ana Sayfa » Sağlık » BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRİN
example1
               
13 Eylül 2020 Pazar 14:38:48 

BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRİN


Yaşlansak bile hepimiz canlı ve enerjik bir yaşam hayali kurarız. Tarih boyunca insanoğlu ümitsizce “Gençlik Formülünü” ve “Yaşam İksirini” aramıştır. Yaşlanmak kaçınılmazdı ancak şimdi hücresel onarımla yani hücrelerin temizlenmesi ve fonksiyonlarının kazandırılmasındaki son gelişmelerle yaşlanma önemli oranda yavaşlatılabilir.Şov dünyasının şöhretleri, iş dünyasının önde gelenleri, ünlüler yaşlanma işleminin yavaşlatılabilir olduğunu dünyaya göstermiştir. Yaşlanmazmış gibi dururlar, hep yaşlarından daha genç gösterirler. Gerçek yaşlarından farklı olarak onlardan gençlik ve enerji fışkırır.

Bu kişiler, sıklıkla Avrupa’daki, özellikle İsviçre ve Almanya’daki ünlü gençleştirici kliniklere gitmeleridir. Bu klinikler, canlanma, yenilenme ve özellikle bilimsel hücre onarımına yardımcı tekniğini kullanarak gençleştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Enjeksiyon yoluyla uygulanan bu teknikler, uygulanan kişilere genç görünüm, aktif bir yaşam tarzı ve hiç tükenmeyen bir dayanıklılık, enerji kazandırmıştır.

Enjeksiyon zorluğunu ve insanları rahatsız edici şeklini gören İsviçreli ve Avrupalı bilim adamları özel geliştirdikleri sistemle bu ürünü kapsül şekline getirmişlerdir. Celergen kapsül şeklinde midede çözünmeyen, bağırsakta çözünerek aktif maddenin bozulmadan kan yoluyla hücrelere gitmesini kolaylaştıran bir üründür.

Celergen içerisinde bulunan aktif maddeler ile vücudun immunsistemini kuvvetlendiren güçlü bir antioxidandır. Düzenli kullanan insanlar kendilerini bu pandemi döneminde daha güçlü ve enerjik hissetmektedirler.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 2747 defa okundu
BİR BİRİNDEN GÜZEL 8 ŞARKI
GONCA-HAKAN AYRILIĞININ SEBEP HAMİLELİK Mİ?
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Sağlık HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

mehtap ar’dan kotu h...