Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » HEDEFİ 12’DEN VURDU
example1
               
13 Eylül 2020 Pazar 15:29:39 

HEDEFİ 12’DEN VURDU


Pandemi dönemimde sahne çalışmalarına zorunlu olarak ara veren Nil Ulusoy Tik Tok’da önce kadın, sonra erkek sesiyle paylaştığı ‘Cemal Abi’ videosuyla fenomen oldu. Ardından bu konsepti şarkı ve klip olarak da hayranlarının beğenisine sundu.Pandemi dönemimde sahne çalışmalarına zorunlu olarak ara veren Nil Ulusoy Tik Tok’da önce kadın, sonra erkek sesiyle paylaştığı ‘Cemal Abi’ videosuyla fenomen oldu.

6 yıldır birçok mekanda sahne alan Nil Ulusoy’un Tik Tok videosu kısa bir süre içinde popüler oldu ve milyonlarca seyredildi.

Aynı zamanda aktif bir hayvansever olan Nil Ulusoy bu videodan kazandığı parayı da sokak hayvanlarına mama olarak ve sosyal yardım amaçlı ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Zaman zaman Devran Çağlar ile de aynı sahneyi paylaşan Nil Ulusoy Arabesk Fantezi ve Türk Sanat Müziği tarzında eserler seslendirmesine rağmen ‘Cemal Abi’ videosu ile patlayınca, hayranlarının ve sevenlerinin ısrarı ile bu konsepti şarkı ve klip yapmaya karar verdi.

Bu fikirle yola çıkan Nil Ulusoy kısa sürede projesini gerçekleştirdi.

‘Cemal Abi’nin söz ve müziğini Ağıt Aykut yaparken, aranjesi İshak Şık, klip yönetmenliği ise Özdinç Cinan’a ait…

Yapımcılığını ise Cinan Müzik’in üstlendiği ‘Cemal Abi’ 10 Eylül 2020 itibarıyle digital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 835 defa okundu
İNSANLARA FAYDALI OLMAK İYİ
SON ÇARE SIRAYA KOYMA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Aman dikkat...