Güncel Haberleri

  Ana Sayfa » Güncel » ALKIŞLAR SİZE
example1
               
07 Kasım 2020 Cumartesi 20:10:34 

ALKIŞLAR SİZE


Tire Arama Kurtarma ve Eğitim Derneği (TAKED), dernek binası bahçesinde bir basın açıklamasında bulundu.Dernek Başkanı Elvan Demirtaş; deprem bölgesindeki tek gönüllü ekip olarak TAKED’in bulunduğunu ve İzmir depreminde çalışan tüm ekiplerin içinde maddi destek almadan ve ekipman yönünden donanımı en az olan derneğimiz, adını çalışmalarıyla tüm birimlere duyurmayı başararak artık AFAD’ın akreditasyon’unda yer alacaklarını söyledi.

Elvan Demirtaş “Bizler dernek olarak küçük ama yüreğimiz büyük olduğu için Türkiye’nin en güçlü ekiplerinin yanında büyük bir özveriyle görevimizi yerine getirdik. Aynı zamanda doğal afetlerin ne denli büyük yıkımlara yol açtığını ve depremle yaşamayı öğrenirken, korunmanın ve TAKED gibi gönüllü bir derneğin halkın desteği ile daha da güçlenebileceğini, üye olmanın yanında, derneklerinin araç ve ekipman desteğinin sağlanmasında sağ duyulu insanların desteklerini bekliyoruz” dedi.

TAKED Başkan Yardımcısı Ergün Kaba’da açıklamasında; “Zor şartlarda ve çok az ekipmanla çalışmanın ağırlığı olsa da, TAKED artık Tüm Türkiye afet birlikleri tarafından tanınıyor olmanın gururunu yaşıyor” dedi.

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 656 defa okundu
ÇEKİMLER 2 AY SÜRECEK
YİNE GÖZ KAMAŞTIRDI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Güncel HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Tum dijital platform...