Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » ÖĞRETMENLERDEN BAŞBAKANA ATAMA MEKTUBU
example1
               
20 Mart 2012 Salı 11:02:57 

ÖĞRETMENLERDEN BAŞBAKANA ATAMA MEKTUBU


Hükümet tarafından kendilerine verilen 55 bin öğretmen ataması sözünden eksik kalan 28 bin öğretmen atamasının 2012 KPSS’den önce yapılması için atama bekleyen öğretmenler, Türkiye’nin dört bir yanından Başbakan Erdoğan’a mektup gönderiyor. 

55 bin Öğretmen atama sözünden eksik kalan 28 bin öğretmen atamasının 2012 KPSS'den önce yapılması için atama bekleyen öğretmenler tarafından kurulan “Hakkımız İçin 10 Kırmızı Zarf  Grubu”, seslerini duyurup kendilerine verilen öğretmen ataması sözü için  Başbakan Erdoğan'a Türkiye'nin dört bir yanından 2012 Haziran'da  öğretmen atamasının yapılması için mektup gönderme etkinliğini başlattı.

Atama bekleyen öğretmenler kendi aralarında seçtikleri  bir grup temsilciyle de Erdoğan ile yüz yüze görüşüp sorunlarını  anlatmak istiyor.

Atama bekleyen öğretmenler "Artık bakanımızın kamuoyuna anlattıklarını değil bizim anlattıklarımızı dinlesinler., Derdi ortaya çıkaran değil bu dertten muzdarip olanlar anlatsın. Yeter artık. Psikolojik, fizyolojik rahatsızlık geçiriyoruz. Her gün yavaş yavaş ölüyoruz. Bize 2012 KPSS'ye çalışın diye kimse akıl vermesin'' diye isyan ediyor.

Bu haberi nasıl buldunuz :
5 ziyaretçiden ortalama 5 puan.
Bu haber 6901 defa okundu
12 ŞEHİDE HAZİN TÖREN
KOLLARI SIVADI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Marmaris’e gitti...