Müzik Haberleri

  Ana Sayfa » Müzik » NİRAN ÜNSAL ’İNCE AYAR’ YAPACAK
example1
               
27 Mart 2012 Salı 22:10:21 

NİRAN ÜNSAL ’İNCE AYAR’ YAPACAK


Niran Ünsal, müzik kariyerinin ilk maxi single çalışması ’İnce Ayar’ ile sevenleriyle buluşmaya hazır... 

Müzik dünyasının en iyi yorumcularından Niran Ünsal, müzik kariyerinin ilk maxi single çalışması 'İnce Ayar' ile sevenleriyle buluşmaya hazır... 3 şarkıdan oluşan single da, çıkış şarkısı olan ''Bir Şans Daha'', hip-hop/r&b/elektro-etnik türleri birarada barındıran farklı bir çalışma. Bu günlerde çıkış şarkısı 'Bir Şans Daha'ya  İzmir'de çok konuşulacak bir klip çeken Niran Ünsal, izmir de özel elemelerle seçilen 300 kişilik, hepsi gerçek romanlardan oluşan bir kast oluşturuyor. Klipteki tüm kostümleri hazırlayan ödüllü tasarımcı arkadaşı Ülkü Kuş, klip için seçilen 300 roman için jüridede sanatçıya destek oluyor. 10 gün içinde tüm müzik kanallarında yayına girecek olan klip,  İzmir'in roman mahallelerinde , eşi İbrahim Gugu yönetmenliğinde çekiliyor. 
Bugün akşam itibari ile Sadece TTNET Müzikte satışa girecek olan ''İnce Ayar'' da,  sanatçının kemik kitlesi dediğimiz dinleyicilerinin aradan hemen seçeceği bir Niran Ünsal slowu da var. Yılın en iyi slowları arasına girecek olan ''Çıkmaz Sokak'' isimli şarkının sözleri Günay Çoban'a, müziği Niran Ünsal'a ait.  
Etnik bir proje olarak hazırlanan bu single da, Ünsal; bir Orhan Gencebay klasiği olan ''Kader Diye Diye'' şarkısını iki farklı versiyonda yorumladı. Sevenleri, birinde rock arabesk, diğerinde alaturka(ince saz) olarak Niran Ünsal yorumu ile dinleyecekler...
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 924 defa okundu
PKK’YA İTALYAN DARBESİ
YÜZDE 25 İNDİRİM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Müzik HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yogun denetim...