Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » ELİF GÜVENDİK EKRANLARA DÖNDÜ!..
example1
               
12 Nisan 2012 Perşembe 16:13:00 

ELİF GÜVENDİK EKRANLARA DÖNDÜ!..


Dört yıl aradan sonra Elifnağme ile ekranlara dönen Elif Güvendik, "Yemek yapmayı çok seviyorum yeni formatta işin içine mutfağı kattım" dedi.2009 yılında çıkardığı ‘Aşknağmeleri’ albümüyle sahne çalışmalarına ağırlık veren Elif Güvendik, Elifnağme'nin yeni formatında değişiklik yaptığını belirterek, "Programı mutfağa taşıdım" diye konuştu. Ekranlara dönmekten çok mutlu olduğunu kaydeden Güvendik şunları söyledi: "16 yıllık sunuculuk deneyimimden sonra albüm çıkardım. Konservatuar okudum ve uzun süredir albüm yapmak istiyor ama fırsat bulamıyordum. İşime çok bağlı ve titiz olduğum için, gece gündüz demeden çalışarak ilk albümümü 9 ayda bitirdim. Şimdi ise şarkıcılığımın yavaş yavaş oturduğu andan itibaren sunuculuğa geri döndüm."  

ÇALIŞTIKÇA PARLIYORUM


Tv em (Digiturk 63, D Smart 92. kanal) ile ekranlara geri dönen Elifname'yi güzel sunucu şöyle anlattı: "Herkesin bildiği bir formatta değil, daha önceki gibi müzik ve magazin değil... Senelerce bu formatta ilerlerken şimdi bir değişiklik yaptım. Çok güzel yemekler yapıyorum, onu kullanmak istedim. Yemek yapmayı çok seviyorum, yapacağım işin içine mutfağı da katmak istedim. Mutfağımız var, şefimiz Gökşin Sanlav'la birlikte yemekler yapıyoruz. Aynı zamanda gündemde olan oyuncular, sanatçılar, doktorlar aklınıza kim geliyorsa mutfağımıza konuk oluyor.

Ve Elifnağme bu şekilde hafta içi her gün saat 14.00'te başlıyor. İki yada iki buçuk saat sürüyor, inanın zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Böyle değişik bir formatla geri dönüş yaptığım için daha mutluyum, ayrıca şarkıda söylüyorum. Her şey var anlayacağınız bu mutfakta..."


Arkadaşı Nilüfer Bıyıklı'nın açtığı cast ajansında oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Güvendik, "Dizi projeleri için bir çok teklif var, aklıma yatan kaliteli bir proje olursa kabul ederim. Çünkü dizi çekimleri gerçekten çok fazla zaman alıyor. Onun için seçici davranıyorum" ifadesini kullandı.

YENİ ALBÜM YOLDA

Çalıştıkça parlayanlardan olduğunu söyleyen sempatik sunucu, geçen hafta katıldığı Tüyap'taki İnform standında hayranlarının yoğun ilgisinin kendisini çok mutlu ettiğini anlattı.


İlk albümünü çıkardığı andan itibaren, bir sonraki çalışmasının hazırlıklarına başladığına değinen Elif Güvendik, "Ama bu kez albüm yerine single çalışmalarım olacak. Elimde olan şarkılarımı 3-4 ayda bir teker teker piyasaya süreceğim.  3-4 ayda parçanın popüleritesi azalıyor, bu nedenle albüm yerine single çıkartmayı tercih ediyorum. İlk single bir aksilik olmazsa mayıs ayı gibi piyasada olacak, ondan sonra 3-4 ayda bir şarkı ve klip olarak devam edecek" dedi.Tolga YENİGÜN-KELEBEK

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 5297 defa okundu
ŞİKE YARGILAMASINDA FLAŞ GELİŞME!..
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...