Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » BU KEZ TUĞBA ALTINTOP’U TACİZ ETTİ!..
example1
               
03 Ağustos 2013 Cumartesi 19:02:24 

BU KEZ TUĞBA ALTINTOP’U TACİZ ETTİ!..


Trabzonspor’dan gönderilen İbrahim Ege’nin bu kez manken Tuğba Altıntop’u taciz edip şantaj yaptığı öne sürüldü.Gurbetçi bir kadını taciz ettiği iddiasıyla Trabzonspor'dan gönderilen İbrahim Ege'nin bu kez manken Tuğba Altıntop'u taciz edip şantaj yaptığı öne sürüldü. Ünlü manken Tuğba Altıntop, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurup telefonda dolandırıldığını, taciz edildiğini, belirterek şüphelilerin bulunmasını istedi.
 
Vatan'da yer alan habere göre; Altıntop'un dilekçesinde yer alan iddiaya göre olay şöyle gelişti: Altıntop'u 16 Temmuz 2013'te 0542 493 .. .. numaralı telefondan arayan bir kişi kendini Acunmedya'dan İbrahim Aydın olarak tanıttı.  
 
Bu kişi Survivor'da ya da yeni başlayacakları BBG Evi yarışmasında maksimum 3 ay geçirip geçiremeyeceğini ve istediği parayı sordu. Bazı özel bilgilerini arayan kişiye veren Altıntop "BBG Evi'nde banyoya girseniz kameralar sizi çekse rahatsız olur musunuz" sorusu üzerine şüphelenip Acunmedya Koordinatörü İrem Kanan'dan yardım istedi.
 
Kanan, olayı açığa çıkarmak için Altıntop'u arayan numarayı çevirdi. Telefona çıkan kişi kendini bu kez GS'li futbolcu Engin Baytar olarak tanıttı ve "Tuğba'nın telefonunu buldum, öylesine aradım" dedi.  
 
Kanan telefonu kapattıktan sonra Altıntop'u arayan kişi "Ben Engin Baytar, gay Deniz'i tanıyor musun. Senin kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim. İbrahim Toraman'la geçtiğimiz hafta bir organizasyonda birlikte olduğunu biliyorum. Senin a. ..s... " diye tehdit etti.  
 
Bunun üzerine araştırma yapan Altıntop'un avukatı Tuyan Çağlar, telefon numarasının eski futbolcu İbrahim Ege adına kayıtlı olduğu bilgisine ulaştı şüpheli kişinin bulunmasını talep etti.
 
KAMPTA TACİZ OLAY OLMUŞTU


İbrahim Ege 2003-2006 yılları arasında Trabzonspor'da oynadı. Antalya'da kampta gurbetçi bir kadına tacizde bulunduğu iddiasıyla Trabzonspor'dan gönderildi. Daha sonra Konyaspor ve Mersini dmanyurdu'nda oynadı.  

Kaynak:http://spor.internethaber.com/spor/spor-magazin/trabzonsporlu-eski-futbolcuya-suclama-168015.html

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1240 defa okundu
3 MİLYON MEMURA MÜJDE!..
AYDİLGE’NİN İLACI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Doktorluga dondu...