Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » GÜZEL MODELİN BÜYÜK KORKUSU!..
example1
               
01 Eylül 2013 Pazar 18:38:56 

GÜZEL MODELİN BÜYÜK KORKUSU!..


Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Miranda Kerr, aldatılmaktan korkuyor.Yakışıklı oyuncu Orlando Bloom ile mutlu bir evliliği olan Kerr'in son aylarda evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Romeo ve Juliet müzikalinden oyanayan Orlando Bloom geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Condola Rashad ile dudak dudağa görüntülenmiş, ancak konuyla ilgili bir açıklama yapmamıştı. Miranda Kerr'i kıskançlığa sevk eden bu olay yüzünden güzel modelin son günlerdeki en büyük korkusunun eşini kaybetmek olduğu konuşuluyor.

Star Magazine'e konuşan çifte yakın bir kaynak "Miranda dünyanın en seksi kadını olmasına rağmen kocasını kıskanmaktan kendini alamıyor. Üstelik Miranda, evliliklerde çiftlerin birbirine alan yaratması, özgür bırakması gerektiğine inanan bir kadın, ama arkadaşları Miranda'yı sürekli Orlando ile Condola arasında var olduğuna inandıkları çekimden bahsediyor. Orlando ise bunun sadece profesyonel bir yakınlık olduğunu söylüyor. Miranda kocasını kaybetmekten çok korkuyor" dedi.

Kaynak:http://www.gazeteport.com.tr/haber/144254/guzel-modelin-buyuk-korkusu

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 1038 defa okundu
KİRAZ İLE GELEN GÜZELLİK!..
DİJİTAL PLATFORMLARDA
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Ayca,kollari sivadi...