Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » TOLGA ÇEVİK VE EZGİ MOLA’DAN AŞK İDDİASINA YALANLAMA!..
example1
               
08 Aralık 2013 Pazar 17:00:26 

TOLGA ÇEVİK VE EZGİ MOLA’DAN AŞK İDDİASINA YALANLAMA!..


Hürriyet gazetesinde Tolga Çevik ile Ezgi Mola’nın aşk yaşadığı haberi yer aldı.Ezgi Mola ile Tolga Çevik’in “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin setinde başlayan arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edildi.

Bu haber üzerine hem Tolga Çevik hem de Ezgi Mola ayrı ayrı açıklama yaptılar.

İŞTE TOLGA ÇEVİK'İN AÇIKLAMASI:

Bugün ben ve ekip arkadaşım hakkında yayımlanan haber tamamen gerçek dışıdır. Bir hayal ürününden ibaret haber, gerçeği yansıtmadığı gibi, ikimizi de toplum önünde küçük düşüren iddialar içermektedir. Sahne arkadaşımla profesyonel iş ilişkimiz de, dostluğumuz da bu tip iddialarla bozulmayacak kadar güçlüdür.

Ilgilenenlerin bilgisine sunarım…

Tolga Çevik


İŞTE EZGİ MOLA'NIN AÇIKLAMASI

8 Aralık 2013 tarihinde Hürriyet Kelebek ekinde yayınlanan gerçek dışı yazı için Ezgi Mola adına yapılan basın açıklaması;

Muvekkilimiz Ezgi Mola'nın bugünkü (8 Aralık 2013) Hürriyet Kelebek ekindeki yazıda bahsedildiği şekilde " EVLi BİR ADAM " ile bir birliktelik yaşadığı iddiasi tümüyle ve külliyen gerçek dışıdır.

Habercinin yayınladığı yazının gerçek olup olmadığını araştırma zorunluluğu basın meslek ilkelerinden biridir. Hal böyle iken bu kadar ağır bir ithamin araştırmaya bile gerek duymaksızın yazı konusu yapılması hukuka aykırıdır. Ezgi Mola'nın rol arkadaşı Tolga Çevik ile gizli bir ilişki içerisinde olduğunu konu alan bugünkü yazı kesinlikle hiçbir doğruluk taşımayan gerçek dışı bir iddia ve iftiradır ve de suç isnad etmektedir.

Müvekkilim aile yapısı, hayat görüşü ve şimdiye kadar toplum önünde sergilediği tavır ve davranışlar sebebi ile de aile kurumuna bu denli saygı duymaktayken toplum önünde bu kurumu hiçe sayan bir kimse olarak gosterilmesi de gercek dışı bu yazının müvekkilimiz Ezgi Mola' ya vermiş olduğu zararın etkilerini arttırmıştır.

Adı geçen yazıyı hazırlayan, yayınlayanlar hakkında her türlü hukuki ve cezai başvuru müvekkilimiz adına hemen başlatılacaktır. Bu iftira dolu ve müvekkilimizin toplum önündeki itibarını zedeleyen gerçek dışı habere itibar etmemenizi saygıyla arz ederiz.

Kaynak:Televizyon Gazetesi

 

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 5221 defa okundu
CANSU DERE: BENİ DE KENAN’I DA YORMAYIN!..
YÜZDE 25 İNDİRİM
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Yogun denetim...