Magazin Hattı Haberleri

  Ana Sayfa » Magazin Hattı » EBRU GEDİZ, BAŞARIYA DOYMAK NEDİR BİLMİYOR
example1
               
19 Nisan 2014 Cumartesi 15:15:15 

EBRU GEDİZ, BAŞARIYA DOYMAK NEDİR BİLMİYOR


Ünlü sunucu Ebru Gediz, kayıpları bulmaya ve küsleri barıştırmaya devam ediyor. Yaklaşık 26 gün önce Ebru Gediz’le Yeni Baştan Programı’na başvuran Duman ailesi evden kaçan kızlarının bulunmasını istedi. Araştırmalara başlayan ekip genç kızı bulup ailesine teslim etti.



Milas’ta yaklaşık 2 ay önce evinden kaçan 17 yaşındaki Şeyda Duman, Beyaz TV’de hafta içi hergün ekrana gelen ‘Ebru Gediz’le Yeni Baştan’ programında 26 günlük bir araştırmanın sonucunda Mersin’de bulundu. Duygulu anların yaşandığı stüdyoda anne Zübeyde Duman,kızına kavuştu.

BİRİ KIZINA, DİĞERİ ANNESİNE KAVUŞTU!

Öte yandan Kartal’da eşinin başkasından bunalıp evden kaçan 25 yaşındaki Tuğba Bolat, 3 günlük bir araştırmanın ardından bulunup babasıyla kavuşturuldu. Kardeşlerinin felçli annesinin kendisine göstermediklerini iddia eden Kadir Özcan annesine kavuşturuldu. Ekip, aynı zamanda Amasya’da 28 Temmuz 2013’te eşi ile tartıştıktan sonra kayıplara karışan 18 yaşındaki Özlem Eski’yi 3 günlük bir çalışmanın ardında bulmayı başardı. Programda bir hafta içinde  4 kavuşturma yapıldı. ‘Ebru Gediz’le Yeni Baştan’ programı bir yılda 121 kaybı bulmuş oldu.

Almina Besra BABAR

 

Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 4079 defa okundu
AŞK LİSTESİ OLDUKÇA KABARIK
BAĞLAMASIYLA SUYA UÇTU
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Magazin Hattı Haberleri



En Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Begeni rekoru...