Haber Haberleri

  Ana Sayfa » Haber » HASTASINA TECAVÜZ EDEN DOKTORUN CEZASI BELLİ OLDU!..
example1
               
24 Eylül 2014 Çarşamba 15:55:01 

HASTASINA TECAVÜZ EDEN DOKTORUN CEZASI BELLİ OLDU!..


Hastasına tecavüz eden doktorun cezası belli oldu. Kadın hastası Ö.A.G.’ye tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Jinekolog Yılmaz C.K., 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.Jinekolog Yılmaz C.K.’nin hastası Ö.A.G.’ye tecavüz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar açıklandı.  İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya sanık Yılmaz C.K. ve şikayetçi Ö.A.G. katılmazken, taraf avukatları hazır bulundu.
 
Davaya ilişkin kararını açıklayan mahkeme, sanık Yılmaz C.K.’yi, hastası Ö.A.G.’ye cinsel saldırıda bulunduğunu sabit görerek 10 yıl hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme sanık doktora herhangi bir iyi hal indirimi yapmadı.
 
HİPNOZ İLE TECAVÜZ ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ
 
Birçok kadının yaşadığı cinsel hastalıklardan biri olan ‘vajinismus’ tedavisindeki başarıları ile ün yapmış jinekolog Yılmaz C.K.’ye tedavi olmak amacıyla giden Ö.A.G., doktorun tecavüzüne uğradığı yönünde şikayette bulunmuştu. Ünlü jinekolog 1 yıl önce tutuklanmış daha sonra tahliye edilmişti. Ö.A.G., 4 yıldır evli olduğu eşi ile vajinismus hastalığı nedeniyle cinsel ilişki yaşayamadığını, bu nedenle gittiği doktorun muayenehanesinde 3. seansta hipnoz ile tecavüze uğradığını ileri sürmüştü. Ö.A.G.’nin şikayeti üzerine jinekolog hakkında ‘cinsel saldırı’ suçundan 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.
 
"MAĞDURE BU TECAVÜZ OLAYINI KURGULAMIŞTIR"
 
Sanık Yılmaz C.K. ise daha önceki duruşmalarda "Anladığım kadarıyla mağdurenin mağdur olmasının sebebi ben değilim. Ancak benim mağduriyetimin sebebi mağduredir. Mağdure hastadır. Onu aşağılamak için söylemiyorum. Ortada somut bir kanıt yoktur. Mağdure vajinismus hastası olup yıllardır her an bir başkasının tecavüzüne uğrayacağını sanan biridir. Mağdurenin bu tecavüz olayını kurguladığını düşünüyorum" şeklinde ifade vermişti. 
 
Kaynak:Ankara Haber
 
 
Bu haberi nasıl buldunuz :
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan.
Bu haber 10497 defa okundu
KAYINVALİDE GELİNİNİ BIÇAKLADI!..
KENDİ SINGLE’Nİ YAYIMLADI
Paylaş :     Arkadaşına Öner

  Diğer Haber HaberleriEn Çok

Bu Hafta

Bu Ay

Buyuk heyecan...